تیم بوستون سلتیکس ، اولین برنده مرحله یک چهارم نهایی پلی آف NBA

0

رقابت های پلی آف بسکتبال حرفه ای NBA در حال پیگیریست و با نزدیک شدن به مراحل پایانی حساسیت این دیدارها بیشتر هم می شود و بامداد دوشنبه تیم بوستون سلتیکس و میلواکی باکس اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی این رقابت های حساس را برگزار کردند و تیم بوستون سلتیکس موفق شد در اولین بازی برابر میلواکی باکس و در خارج از خانه، با نتیجه 90-112 پیروز شود.

پیروزی تیم بوستون سلتیکس برابر گوزن ها

تیم بوستون سلتیکس

به گزارش ESPN، در این دیدار کایری اروینگ ستاره حرف اول را زد و توانست نقش مهمی در اولین پیروزی تیمش در این مرحله داشته باشد. بوستون سلتیکس در وقت نخست با نتیجه 17-26 توانست پیروز شود و در کوارتر دوم این میلواکی بود که توانست از زیر سایه حریف بیرون بیاید، پرتاب‌های سه امتیازی میدلتون و میروتیچ برای گوزن‌ها بسیار مسمر ثمر بود و این تیم با حساب 33-26 در این وقت از بازی به برتری رسید. در کوارتر سوم باز هم کایری اروینگ با پرتاب ها و بلاک های موفقی که داشت توانست برای بوستون مفید واقع شود و این وقت از بازی را با حساب 36-21 به نفع میهمان کند.

در کوارتر چهارم، جیلن براون نیز به ترکیب سلتیکی ها اضافه شد تا بوستون سلتیکس در اولین بازی از سری مقابل میلواکی باکس، مزیت میزبانی را از آن‌ها بگیرد و موفق شود در مجموع با نتیجه 112-90 به برتری برسد.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

پاسخ دهید